نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
یادواره شهید احمدرضا عباسی برگزار می‌شود
یادواره شهید شاخص ملی دانش‌آموزی، شهید احمدرضا عباسی سوم آذرماه در استان مرکزی برگزار می‌شود.


به گزارش ایسنا محمد حسین مقیمی استاندار استان مرکزی با تاکید بر تبیین ابعاد شخصیتی شهید شاخص ملی گفت: ترویج فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه توفیق الهی است. احمدرضا عباسی نماد ایثارگری و ولایت‌مداری در کشور است که باید ابعاد شخصیتی وی در جامعه تبیین شود.

وی با تاکید بر همکاری دستگاه‌های اجرایی در برگزاری یادواره این شهید شاخص، افزود: این یک توفیق الهی است که مسوولیت مهم را برای ترویج فرهنگ جهاد و شهادت انجام داد.

سردار مهدی صدیقی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی نیز در این باره گفت: ستاد یادواره این شهید شاخص از اوایل امسال با تشکیل کمیته‌های مختلف و جلسات متعدد برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده و از زمان تشکیل ستاد اقدامات خوبی در زمینه معرفی شخصیت شهید عباسی به انجام رسیده که اثربخشی مناسبی در جامعه داشته است.

سیف‌الله کریم‌زاده مدیرکل سازمان آموزش و پرورش استان مرکزی به در این راستا گفت: درس آموزش آمادگی دفاعی فرصت خوبی است تا دانش‌آموزان با ابعاد شخصیتی این شهید آشنا شوند و در کلاس‌های درس انتقال فرهنگ شهدا را باید برای دانش‌آموزان داشته باشیم.

وی با اعلام آمادگی این سازمان برای برگزاری این یادواره در مدارس استان گفت: تلاش خواهد شد در قالب‌های مختلف یاد و خاطره این شهید شاخص و دیگر شهدا را در بین دانش آموزان زنده نگه داریم.نگارنده : fatehan1 در 1392/8/25 9:1:20


نظرات :