نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
گرامیداشت شهیده سیده طاهره هاشمی
سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت سیده طاهره هاشمی پیامی صادر کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این سازمان ، در این پیام آمده است:سیده طاهره هاشمی، دختری زهرایی و ستاره درخشان و راهنمای مسیر تکامل همه آزادگان به ویژه نوجوانان حق طلب است. روحیه حماسی و دلدادگی او به حقیقت،آمادگی‌اش برای فداکاری و دفاع از حریم ولایت میراثی است که از جدّه بزرگوارش حضرت فاطمه زهرا(س) به ارث برده است.

خدمتگزاری و رفتارمتواضعانه،نامه‌های پرنغز،نوشته‌ها و آثار حکیمانه‌ این شهیده راه حق، مؤید درک عمیق او از تعاملات سیاسی،اجتماعی و روحیه استکبارستیزی‌اش است که به بیان مقام معظم رهبری،در کنار پایبندی غیرتمندانه به عفاف و حجاب،با حضور اثربخش خود در جامعه،به حق معلم ثانی برای زنان و دختران جهان محسوب می‌شوند.

بصیرت دینی و انقلابی او نمود روح بلندِ شهادت‌طلب و شخصیت فراتر از زمانِ اوستو گواهی است بر اینکه شهادتش نه یک اتفاق بلکه یک انتخاب بود. امید است به فضل پروردگار،همگان به ویژه دختران نوجوان، اعتقادات و سلوک شهدای گرانقدر مخصوصا شهید سیده طاهره هاشمی را الگویی برای سبک زندگی تعالی بخش خود قرار دهند.

شهید سیده طاهره هاشمی که متولد سال ۱۳۴۶ در روستای شهیدآباد شهرستان آمل استان مازندران بود، غروب روز ششم بهمن ماه سال ۶۰ در حالی که 14 بهار بیشتر از عمرش نمی‌گذشت که هنگام رساندن کمک‌های دارویی و غذایی به نیروهای بسیج، هدف اصابت گلوله‌های ضدانقلاب قرار گرفت و به شهادت رسید.


نگارنده : fatehan1 در 1392/11/5 9:5:29


نظرات :