نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
شهید شاخص ورزشکار کشور معرفی شد
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به برگزاری یادواره شهید ورزشکار شاخص سال کشور در شاهرود گفت: شهید حسین غنیمت‌پور از شاهرود به عنوان شهید شاخص ورزشکار کشور معرفی شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه سمنان، سیدمحمدتقی شاهچراغی در نخستین جلسه هماهنگی ستاد برگزاری یادواره شهید حسین غنیمت‌پور شهید شاخص بسیج ورزشکاران که با حضور رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور در سالن جلسات فرماندهی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان برگزار شد، خاطرنشان کرد: 225 شهید ورزشکار از استان سمنان تقدیم انقلاب و اسلام شده است و باید این شهدا در جامعه به ویژه جامعه ورزشکاران شناسنانده شوند.

سردار شاهچراغی گفت: کنگره 3000 شهید استان در آبانماه سال جاری در مرکز استان برگزار می‌شود که برای اجرای این کنگره 260 برنامه در نظر گرفته شده است. مفتخریم که امسال شهیدی از خطه استان سمنان به عنوان شهیدشاخص بسیج ورزشکاران کشور انتخاب شده است.

وی گفت: بخشی از این برنامه‌ها انجام شده و بخشی از آن نیز تا آبان ماه سال جاری که مقارن است با سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان، اجرا خواهد شد.

عباس مطهری فرمانده سپاه ناحیه شاهرود نیز با تقدیر از مسئولان به خاطر انتخاب شهید حسین غنیمت‌پور به عنوان شهید شاخص کشور در جامعه ورزش گفت: با توجه به این که چند برنامه سنگین طی سال گذشته توسط سپاه ناحیه شهرستان شاهرود برگزار شده است، نیازمند به مساعدت مالی از مسئولین ذیربط هستیم.

وی خاطره‌ای از شهید غنیمت‌پور در جریان عملیات والفجر 8 بیان کرد و افزود: فعالیت مرکز انیمیشن شهرستان شاهرود اقدام به ساخت کلیپ شهید غنیمت‌پور کرده است.

یکی دیگر از برنامه‌های این جلسه اهدای مدال نقره فرهاد ترابی (بسیجی) به فرمانده سپاه استان بود که توسط سردار شاهچراغی مجددا به خود ورزشکار اهدا شد.


درباره شهید حسین غنیمت پور


نگارنده : fatehan1 در 1393/4/17 9:39:45


نظرات :