نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
وصیت نامه شهید امیرحسین رستگار فرد
 حضرت امام خمینی را یاری کنید و به گفته‌های ایشان عمل کنید که واجب شرعی‌تان است .هر زمان ادامه دهید و ذره ای خستگی به خود راه ندهید.


شهید والامقام امیر حسین رستگار فرد در آخرین وصیت نامه ای که از خود به جای گذاشته این چنین می‌نویسد:

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکم السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

الذین امنواوهاجرواوجاهدوافی سبیل الله باموالهم وانفسهم اعظم درجه عندالله واولئک هم الفائزون

آنانکه ایمان آوردند و از وطن هجرت کردند ودر راه خدا به جان ومال  خود جهاد کردند آنها رستگارانند.

اول سخنم را با امت حزب الله شروع می کنم.امروز مسئله جنگ مسئله مهمی است که همان طور که اماممان می فرماید باید از اسلاممان دفاع کنیم وبه سخن اماممان لبیک بگوییم واین رابدانید که هر چه داریم از اهل بیت علیه‌السلام است.

حضرت امام خمینی را یاری کنید و به گفته های ایشان عمل کنید که واجب شرعی‌تان است .هر زمان ادامه دهید و ذره ای خستگی به خود راه ندهید.ان شاالله

  و دوم سخنم با پدرومادر عزیزم شاید تا الان قلم به راحتی برروی صفحه حرکت می کرد ولی در اینجا خشک شد واقعا شرمنده‌ام و بسیار پشیمانم .زیرا شما خیلی برایم زحمت کشیدید و حق خودتان را به خوبی اداکردید. و این را مطمئن هستم که هیچ کس نمی تواند شکر گذار این نعمت ها باشد.من نتوانستم قدر دان زحمات شما باشم واز شما می خواهم که از صمیم دل وازاعماق وجود از من راضی باشید.چرا که رضاالله رضای والدین است.

 و باز با فریادی از وجود متذکر می­ شوم که من با چشمانی باز و با آگاهی کامل به این که چه راهی را انتخاب کرده ام . . .

و السلام علیکم

امیرحسین رستگارفرد


نگارنده : fatehan02 در 1396/8/27 8:24:51


نظرات :