نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
وصیت‌نامه شهید ماشاءالله احمدپور گهتری
خداوندا! تو را به جان زهرا (ع) سوگند می‌دهم فرج حضرت مهدی (عج) را نزدیک فرما و چشم ما را به جمال منور آن حضرت روشن گردان و این رهبر و نایب برحق او را برای اسلام و مسلمین در کنار آن حضرت محافظت گردان. دشمنان اسلام را اگر قابل هدایت می‌باشند، هدایت فرما و اگر نه، آن‌ها را گم و نابود گردان.


   

نام شهید:ماشاءالله احمدپور گهتری

نام پدر:اکبر

تاریخ تولد:1327

تاریخ شهادت:13بهمن 1365

یکم آبان 1327 ، در روستاي برفه از توابع شهرستان شهربابك به دنيا آمد. پدرش اكبر، كشاورزی می کرد و مادرش صغرا )فوت 1359 ( نام داشت. تا پايان دوره ابتدايي درس خواند. خدمتكار آموزش و پرورش بود. سال 1353 ازدواج كرد و صاحب دو پسر و چهار دختر شد. به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. سيزدهم بهمن 1365 ، در شلمچه بر اثر اصابت تركش به سر و دست، شهيد شد. مزار وي در گلزار شهداي زادگاهش قرار دارد. برادرش غلامرضا نيز به شهادت رسيده است.


متن وصیت‌نامه‌ای را که از این شهید والامقام به یادگار مانده است، در ادامه می‌خوانید:
«بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنَّ الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَيهِمُ المَلائِكَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتي كُنتُم توعَدونَ» کسانی که گفتند پروردگار ما خداست و به دنبال آن استقامت کردند، فرشتگان بر آنان نازل می‌شوند که نترسید، حزن و اندوه به خود راه ندهید.

خداوندا! تو را به جان زهرا (س) سوگند می‌دهم فرج حضرت مهدی (عج) را نزدیک فرما و چشم ما را به جمال منور آن حضرت روشن گردان و این رهبر و نایب برحق او را برای اسلام و مسلمین در کنار آن حضرت محافظت گردان.

دشمنان اسلام را اگر قابل هدایت می‌باشند هدایت فرما و اگر نه، آن‌ها را گم و نابود گردان.

سلام من به تمامی شهدا از صدر اسلام تا به حال و سلام من به تمامی مردان خدا.

خدمت همسر و فرزندانم سلام، اگر لطف الهی شامل حالم شد، بسیار صبور باشید که خداوند صابرین را دوست دارد.

خدمت پدر بزرگوار گرامی سلام عرض می‌کنم و امید است که اگر کوتاهی از جانب این حقیر دیده، آن بزرگوار با بزرگواری خودش مرا مورد بخشش قرار دهد و اگر باز آیم سعی می‌کنم درست انجام وظیفه کنم چنان‌که خداوند نسبت به والدین سفارش بسیار کرده است.

برادرانم خدمت شما‌ها سلام فراوان می‌رسانم و امید است شما راه علی (ع) و اولاد علی (ع) را ادامه دهید. برادرم عباس اگر لطف الهی شامل حالم شد آن‌چه را که در مورد پیشبرد انقلاب اسلامی است شما بنویسید و در حضور مردم بخوانید که خداوند ما را مورد رضای خود قرار دهد.

همسرم اگر لطف الهی شامل حالم شد فرزندانم را طوری تربیت کن که آن‌گاه بابا در کنار آن‌هاست و همچنان که الگوی شما زن‌ها حضرت فاطمه (س) و فرزندش سالار شهیدان حسین (ع) دوست دارند.

دیگر بیش از این شما را به زحمت نمی‌اندازم.

قربان شما ماشاءالله احمدپور

۱۳۶۵/۱۰/۱

و اگر خداوند یاری کرد که زنده خدمت شما باز آیم و ان‌شاءالله زیارت حضرت حسین (ع) رفتم برای شما سوغات خواهم آورد از آن خاک مقدس آن حضرت.

والسلام»

منبع:
http://www.shahidestan.com


نگارنده : fatehan02 در 1396/11/16 12:8:27


نظرات :