نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
امام‌جمعه آستارا: جانبازان از حرف مردم و بی‌انصافی مسئولین گلایه‌مند هستند
امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه جانبازان هشت سال دفاع مقدس از وضعیت جانبازی خود راضی بوده و با درد جانبازی انس پیدا کرده‌اند گفت: حرف و حدیث‌های مردم و بی‌انصافی‌های برخی از مسئولین، جانبازان را اذیت می‌کند و آن‌ها نسبت به این موضوع بسیار گلایه‌مند هستند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا   در جشن گرامی‌داشت روز جانباز در سالن سینما دریای قربانپور این شهرستان اظهار کرد: جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس با نثار جان خود از اسلام، انقلاب و آرمان‌های حضرت امام(ره) دفاع کردند. 

وی با بیان اینکه در ایران اسلامی جانبازی یک ارزش بالا محسوب می‌شود تصریح کرد: سربازان آمریکایی در راه اشغال‌گری مصدوم و مجروح شده‌اند، اما جانبازان ما جان باارزش خود را در راه رفع و دفع اشغال‌ها نثار کرده‌اند به همین دلیل روحیه جانبازان و رزمندگان ایران با جنجگویان دیگر کشورها قابل‌قیاس نیست. 

امام‌جمعه آستارا با اشاره به اینکه مردم ایران از این همه آزادگی، گذشت و ایثار جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس لذت می‌برند بیان کرد: الگوی جانبازان هشت سال دفاع مقدس، حضرت ابوالفضل و الگوی پاسداران انقلاب اسلامی، اباعبدالله حسین(ع) است. 

حافظ‌نیا با بیان اینکه جانبازان هشت سال دفاع مقدس از وضعیت جانبازی خود راضی بوده و با درد جانبازی انس پیدا کرده‌اند افزود: حرف‌وحدیث‌های مردم و بی‌انصافی‌های برخی از مسئولین، جانبازان را اذیت می‌کند و آن‌ها نسبت به این موضوع بسیار گلایه‌مند هستند.  

وی با اشاره به اینکه هر کس سختی‌ها و زحمات جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس را نادیده بگیرد نسبت به اسلام، انقلاب و آرمان‌های امام راحل(ره) خیانت کرده است گفت: رسیدگی و ساماندهی به امور خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان باید از رده‌های بالای مدیریتی پیگیری شود.


نگارنده : gilan94 در 1397/2/4 8:0:11


نظرات :