نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
فرمانده سپاه قدس گیلان در دیدار با امام‌جمعه خمام و خانواده شهید مدافع حرم روحی بیان کرد شهدای مدافع حرم افسانه قرن 21/ افزایش خدمات اجتماعی در جامعه رویکرد اصلی سپاه و بسیج است
فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سپاه و بسیج در راستای رفع دغدغه‌های رهبری و مستضعفین حرکت می‌کند گفت: افزایش خدمات اجتماعی در جامعه رویکرد اصلی سپاه و بسیج است.

سردار محمد عبدالله پور در دیدار با امام‌جمعه خمام با بیان اینکه سپاه در جریان سلسله جابه‌جایی فرماندهان سپاه نواحی استان مراسم‌های تکریم و معارفه را با حضور مردم در مسجد و قبل از اقامه نماز برگزار می‌کند اظهار کرد: امروز 50 امین فرمانده سپاه ناحیه‌ای در استان است که در مسجد و قبل از نماز به مردم برای خدمت‌رسانی به آحاد جامعه معرفی می‌شود.

وی با بیان اینکه سپاه روحانیت را پرچم‌دار اسلام و ائمه جمعه را چراغ هدایت‌گر هر منطقه می‌داند افزود: سپاه بر اساس شور انقلابی و تربیت دینی زیر بیرق روحانیت فعالیت می‌کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با ابراز امیدواری از اینکه فرمانده کل قوا در جمهوری اسلامی ایران روحانیتی وارسته و تربیت‌یافته در مکتب اسلام است گفت: حضور سپاه در بیت نماینده ولی‌فقیه در هر شهر و شهرستان برای معارفه فرماندهان سپاه، ارادت و ولایتمداری پاسداران را نشان می‌دهد و از استمداد و راهنمایی ائمه جمعه را برای خدمت‌رسانی بیشتر می‌طلبد.

عبدالله پور با بیان اینکه هر خدمتی که موردنیاز هر شهر و منطقه‌ای باشد سپاه آمادگی انجام آن را دارد تصریح کرد: فعالیت‌های سپاه در حال حاضر در راستای افزایش خدمات اجتماعی متمرکزشده و هر جا که ضعفی دیده شود و برای رهبری معظم انقلاب یک دغدغه باشد با سر در پی حل آن می‌شتابد.

وی با بیان اینکه یک روز دغدغه رهبری تقویت امور دینی و فرهنگی بود و سپاه نیز در قالب طرح صالحین دغدغه رهبری را دنبال می‌کرد خاطرنشان کرد: امروز دغدغه رهبری در حوزه خدمات اجتماعی است و از سپاه و بسیج خواسته تا در این راستا بیشتر متمرکز شود و ما نیز بادل و جان در این راستا در حال تلاش هستیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به خدمات عمرانی و رفاهی در سطح استان ازجمله مناطق محروم توسط سپاه بیان کرد: همه باید کمک کنند تا چهره محرومیت و مشکلات اجتماعی از سطح جامعه زدوده شود و جامعه اسلامی ایران روز بهروز به اهداف بزرگ خود دست پیدا کند.

عبدالله پور در دیدار خانواده شهید مدافع حرم حبیب روحی با توصیه‌ای به فرمانده جدید سپاه ناحیه مقداد اظهار کرد: نخستین توصیه ما به فرمانده سپاه جدید خمام توجه و اهتمام بیشتر به خانواده‌های شهدا است.

وی با بیان اینکه شهدا از هم‌رزمان خود انتظارات بیشتری دارند افزود: شهدا حی و حاضر هستند و بر امور ما مشرف‌اند و جای خالی شهدا را در بین خانواده شهدا را خود خدا پر می‌کند اما نیاز است که مسئولان و متولیان بیشتر به خانواده شهدا توجه داشته باشند.

فرمانده سپاه قدس گیلان شهدا را امانت انقلاب اسلامی در دست مسئولان نام برد و گفت: نباید اجازه داد که خانواده‌های شهدا دچار دغدغه زندگی روزمره باشند و از شهید خود غافل شوند.

عبدالله پور با بیان اینکه شهدای مدافع حرم افسانه قرن 21 هستند تصریح کرد: درحالی‌که عصر، عصر مادیات است و دنیا به فکر زندگی پرزرق‌وبرق هست وجود شهدا مدافع حرم و شمار روزافزون آن‌ها بهت جهانیان را برانگیخته است.

وی با بیان اینکه شهید روحی در ظاهر باوجود سه دختر قد و نیم قد وابسته به خانواده است و درعین‌حال دفاع از حریم ولایت و امامت را ترجیح می‌دهد خاطرنشان کرد: شهید روحی و سایر شهدای مدافع حرم برای همه ما یک الگوی کامل هستند و همه باید تلاش کنند تا شهدا را الگوی خود برگزینند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه رویکرد سپاه در عصر کنونی پاسداشت ارزش‌های اسلام و انقلاب در کنار افزایش خدمات اجتماعی و رفاهی برای شهروندان است گفت: انقلاب اسلامی فرصتی برای مسئولان به وجود آورده که اول تا انتهای آن می‌تواند به شهادت ختم شود.

انتهای پیام

نگارنده : gilan94 در 1397/3/17 8:16:25


نظرات :