نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
«غواص ها بوی نعنا می دهند»؛
داستان دستان بسته شهدای غواص در یک کتاب غواص ها بوی نعنا می دهند روایت داستانی ۷۲ غواص لشگر «انصارالحسین (ع)» به قلم توانای حمید حسام توسط انتشارت شهید کاظمی منتشر شد.

این روز ها سالروز بازگشت و تشییع ۱۷۵ شهید خط شکن غواص با دستان بسته است. به همین منظور کتاب غواص ها بوی نعنا میدهند معرفی و یا شرایط ویژه توسط انتشارات شهید کاظمی عرضه می گردد.

جنگ را صورتی بود و سیرتی. صورت آن خون بود و آتش و باروت و باطن آن عشق و حماسه و عرفان. از این منظر اخیر بود که اکسیر خون و باروت و آتش، انسان کامل می آفرید. امروز بسیاری از سبکباران ساحل ها از آن همه موج توفنده اروند و کارون ساحل ثابت و آرامش را می بینند اما برای هر آنکه بر لوح دلش قیامت قامت غواص های کربلای ۴ نقش عشق زده است آن موج ها همه از زمزمه شور است و شیدایی و پرواز.

"غواص ها بوی نعنا می دهند" چشم اندازی است به بصیرت ۷۲ غواص کربلای اروند. روایت این حماسه دقیقاً منطبق با واقعیتی است که در شامگاه چهارم دی ماه سال ۶۵ در منطقه عملیاتی کربلای ۴ اتفاق افتاد. این داستانواره برگرفته ای از خاطرات بازماندگان این حماسه عاشورایی است. فرمانده گردان غواصی گردان جعفر طیار برادر جانباز کریم مطهری، جانشین گردان برادر آزاده حاج محسن جامع بزرگ، همرزم صبور و آزاده حمید تاجدوزیان و سه تن از یادگاران بازگشته از اسارت گردان غواصی لشکر انصارالحسین.

کتاب «غواص ها بوی نعناع می دهند»، روایت داستانی ۷۲ غواص لشکر «انصارالحسین (ع)» همدان، در ۱۰۶ صفحه در قطع رقعی و به کوشش حمید حسام توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب غواص ها بوی نعنا میدهند می‌توانند از طریق سایت manvaketab.ir اقدام و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با تخفیف تهیه نمایند.

نگارنده : fatehan02 در 1398/3/28 11:6:7


نظرات :