نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
نام دفاع مقدس نباید سکوی اهداف دیگر شود
نماینده ولی فقیه در بسیج با بیان اینکه نام دفاع مقدس نباید سکوی اهداف دیگر شود گفت: جشنواره دفاع مقدس باید فضای حاکم بر دوران دفاع مقدس را به تصویر کشد.
به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس نشست تخصصی برگزار کنندگان نخستین جشنواره نسل دفاع مقدس با هدف جمع بندی اهداف و تجمیع نقطه نظرات مسئولان در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین تویسرکانی نماینده ولی فقیه در بسیج، با بیان اینکه برگزاری این گونه جشنواره و نمایشگاه ها بسیار ضروری است، گفت: نکته حایز اهمیت این است که بدانیم طرح ریزی و برنامه ریزی این جشنواره با چه رویکردی است؟


وی در ادامه افزود: در این جشنواره، بناست برکات وجود و حضور نسل دفاع مقدس ارائه شود؛ همچنین هدف نشان دادن و به تصویر کشیدن فضای دفاع مقدس می باشد.

نماینده ولی فقیه در بسیج با اشاره به فراملی، ارزشی و انقلابی بودن دفاع مقدس، تاکید کرد: باید سعی کنیم بازتاب این نمایشگاه برای بازدید کنندگان به گونه ای باشد که آثار عرضه شده در آن نشانه های عظمت و منزلت دفاع مقدس و نسل آن را یاد آوری کند.


تویسرکانی با تاکید بر رعایت استاندارد از سوی دست اندرکاران جشنواره، ادامه داد: کار باید فاخر باشد، چرا که در حال حاضر در ذهن برخی افراد این تلقی وجود دارد که کارهای بسیجی وار غیر علمی است و رویکرد مشورتی و تخصصی ندارد که این طرز تلقی به دلیل شیطنت های دشمنان و گاها رفتارهای نادرست خودی ها است.


نماینده ولی فقیه درحوزه بسیج سپاه با یاد آوری اینکه این جشنواره نخستین جشنواره دفاع مقدس است تصریح کرد: بنا بر این مسئولیت برگزار کنندگان این جشنواره بیشتر می شود و از آنجایی که رزمندگان دوران دفاع مقدس افراد مخلصی بودند این جشنواره باید این اخلاص را به نمایش گذارد و فضای آن باید فضای حاکم بر دوران دفاع مقدس باشد لذا نام دفاع مقدس نباید سکوی اهداف دیگر شود.


در ادامه این نشست، محمد رضا انبیایی دبیر اجرایی جشنواره، دلیل برگزاری جشنواره نسل دفاع مقدس در نمایشگاه بین المللی تهران را بازدید اقشار مختلف مردم عنوان کرد و گفت: شرکت کنندگان در دوران دفاع مقدس نیز از اقشار مختلف مردم بودند و به علت حساسیت خاصی که مجلس نسبت به این موضوع داشت، ما هم سعی داریم به لحاظ محتوایی نسل دفاع مقدس را با رویکرد دیگری نشان دهیم و با تفکر جهادی برای رسیدن به برنامه های طراحی شده قدم برداریم.

نگارنده : admin2 در 1392/6/7 9:42:28


نظرات :