نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
هیأت تجاری اسرائیلی به بحرین سفر می‌کند
یک هیأت تجاری از رژیم صهیونیستی برای ایجاد ارتباطات مستقیم با بحرین، ماه آینده به این کشور سفر خواهد کرد.به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بعد از سفر گروهی از جمعیت «این بحرین است» به فلسطین اشغالی، ماه آینده یک هیأت تجاری از رژیم صهیونیستی عازم این کشور خواهد شد.

خاخام «آبراهام کوپر» دبیر انجمن مرکز «سیمون وایزنتال» در فلسطین اشغالی (سازمان‌دهنده سفر هیأت بحرینی) به روزنامه «جروزالم پست» گفت: «بحرین نیز این (سفر تجار اسرائیلی) را تایید کرده است. این هیأت از مرکز وایزنتال خواهد بود».

وی هدف از این سفرها را ایجاد ارتباطات مستقیم بین بحرین و رژیم صهیونیستی، که ابتدا غیرسیاسی است اما آغاز برای عادی‌سازی دیپلماتیک نیز باشد، اعلام کرد.

کوپر سفر هیأت 24 نفره بحرینی به فلسطین اشغالی را یک «دستاورد» توصیف کرده و افزود: «بیشتر این هیأت را مهاجرانی که اکنون در بحرین زندگی می‌کنند تشکیل می‌داد اما در جمع آنها بومیان بحرینی نیز بود.»

وی این سفر هیأت بحرینی را درپی وعده «حمد بن عیسی آل خلیفه» شاه بحرین به «ماروین هائر» رئیس مرکز واینزتال، درباره دادن مجوز و تسهیل سفر اتباع این کشور به فلسطین اشغالی دانست.


نگارنده : fatehan02 در 1396/9/22 12:44:59


نظرات :