نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
ادامه تظاهرات بحرینی‌ها برای تحریم انتخابات پارلمانی
بحرینی‌ها در محکومیت اقدامات سرکوبگرانه رژیم آل‌خلیفه و برای تاکید بر تحریم انتخابات پارلمانی این کشور، بار دیگر به خیابان‌ها آمدند.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری "الوفاق"، بحرینی‌ها در ادامه اعتراضات خود در مناطق مختلف این کشور، یکشنبه شب نیز دست به تظاهرات زدند و بر ادامه انقلاب مردمی تاکید کردند. این تظاهرات در مناطق مختلف بحرین از جمله "الدیه"، "المقشع"، "التوبلی" و "المعامیر" برگزار شده است.

بر اساس این گزارش، تظاهرات کنندگان ساکن منطقه "توبلی" با سر دادن شعارهایی تاکید کردند که به راه خود به سمت دموکراسی ادامه می دهند.

معترضان بحرینی ساکن منطقه "الدیه" نیز حملات نظامیان آل خلیفه و بازداشت شب گذشته تعداد از جوانان را محکوم و بر تحریم انتخابات پارلمانی آینده در این کشور تاکید کردند.

نیروهای امنیتی ژریم بحرین شب گذشته در ادامه سرکوب اعتراضات مردمی این کشور با حمله به 37 روستا در الدیه، السنابس و جد حفص  12 جوان بحرینی را دستگیر کردند.

منطقه "المقشع" نیز یکشنبه شب شاهد برگزاری تظاهرات برای همبستگی با شهدا و زندانیان سیاسی بود. معترضان بحرینی در این تظاهرات خود تاکید کردند که "انتخابات صوری" را تحریم می کنیم.

درخواست گروه های مخالف بحرینی برای تحریم انتخابات پارلمانی این کشور با واکنش های مثبت محافل سیاسی و مردمی بحرینی روبرو شده است و شمار زیادی از نهادهای مردمی و مدنی با صدور بیانیه های مختلف بر تحریم انتخابات تاکید کردند.

"آیت الله الشیخ عیسی قاسم" و "شیخ عبد الله الغریفی" با انتشار بیانیه‌ای مشترک درباره انتخابات پارلمانی آینده این کشور ضمن تحریم انتخابات پارلمانی اعلام کردند: انتخابات آینده، تحکیم ظلم و اوضاع دردناک کشور است.

این دو روحانی برجسته بحرینی افزودند: مردم و علما امیدوار بودند که انتخابات پارلمانی آینده این کشور مقدمه‌ ای جدی برای نجات کشور از بحرانی طولانی است، اما شیوه برگزاری انتخابات و برنامه هایی که رژیم برای آن ترسیم کرده است، نشان می‌دهد که انتخابات هیچ فایده‌ای ندارد.نگارنده : fatehan1 در 1393/7/28 8:35:11


نظرات :