نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
8 بحرینی از جمله یک کودک به 73 سال حبس محکوم شدند
دادگاه های رژیم بحرین برای برای 7 شهروند بحرینی 10 سال حبس حکم صادر کرد و یک کودک را نیز به همین اتهام به 3 سال حبس محکوم کردند.

به گزارش سرويس بين‌‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، دادگاه های رژیم بحرین برای برخی شهروندان به اتهام فعالیت های سیاسی احکامی سنگینی صادر کردند.


 این دادگاه ها برای 7 شهروند ساکن منطقه "البلاد القدیم"  10 سال حبس و یک کودک را به همین اتهام  به 3 سال حبس محکوم کردند.

سایت "منامه پست" تأکید کرد، این دادگاه ها دو تن از ساکنان شهر "عیسی" را نیز به اتهام تجمع به 6 ماه حبس محکوم کردند.

این احکام در چارچوب محاکمه افرادی است که توسل به اعتراضات مسالمت آمیز، خواهان تحولات دموکراتیک بوده و به دلیل طرح درخواست های قانونی خود مورد تعرض و سرکوب قرار می گیرند.

گفتنی است صدور این احکام با اعتراض های مردم بحرین و برگزاری تظاهرات در مناطق و استان های مختلف در مخالفت با بازداشت شیخ "علی سلمان"، دبیر کل جمعیت اسلامی وفاق ملی، همزمان شده است.

تظاهرات و تجمع های مسالمت آمیز مردم بحرین همواره از سوی نیروهای امنیتی با خشونت شدید سرکوب و تظاهر کنندگان بازداشت و زندانی می شوند.

اعتراضهای مسالمت آمیز مردم بحرین در مناطق مختلف این کشور با نزدیک شدن سالگرد انقلاب 14 فوریه 2011، هر روز گسترده تر می شود. نگارنده : fatehan1 در 1393/11/19 14:32:33


نظرات :