نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
بحرینی‌ها خواستار خروج فوری اشغالگران سعودی از کشورشان شدند
مردم و نمایندگان احزاب و جمعیت‌های مخالف بحرینی با برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز خواستار خروج نیروهای اشغالگر سعودی از کشورشان شدند.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین، مردم در شماری از مناطق بحرین به‌ویژه دو منطقه الخمیس و ابوصیبع با برگزاری تظاهرات خواستار آزادی همه بازداشت شدگان سیاسی و در صدر آنها شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین شدند.

تظاهرات مشابهی نیز در مناطق المقشع، المعاییر و البلاد القدیم برگزار شد و مردم بر ادامه جنبش مسالمت آمیز خود برای دستیابی به آزادی تأکید کردند. احزاب و جمعیت‌های مخالف بحرینی نیز خواستار خروج فوری نیروهای اشغالگر سعودی از کشورشان شدند.

بحرین از 14 فوریه سال 2011 میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل‌خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

این درخواست‌ها با سرکوبگری رژیم بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبه‌رو شده است. رژیم بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصر پاکستانی را به خدمت گرفته است.نگارنده : fatehan1 در 1393/12/13 11:29:54


نظرات :