نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
غدیر در مدائن
غدیر در مدائن
«غدیر در مدائن» اولین قدم در روایت داستانی غدیر است. شخصیت محوری این داستان یک جوان ایرانی است که ماجرای غدیر را از زبان حذیفه -فرماندار مدائن و از یاران حضرت امیر علیه السلام- می شنود. با به خلافت رسیدن حضرت امیر علیه السلام دو نامه به حذیفه می رسد که یکی از آنها را باید در مسجد برای مردم بخواند. در جریان قرائت نامه حذیفه امام علی علیه السلام را «امیرالمؤمنین حقیقی» خطاب می کند و همین تعبیر آتشی می شود بر خرمن تصورات پیشین مسلم تا بخواهد بداند و به جمع شیعیان بپیوندد و به سوی سرنوشت عاشقان امیرالمؤمنین قدم بردارد.
نگارنده : fatehan1 در 1392/8/1 10:53:39
هشت سال اینگونه گذشت
هشت سال اینگونه گذشت
کتاب “هشت سال اینگونه گذشت” با عنوان فرعی “روایت آغاز تا پایان هشت سال دفاع مقدس” کتابی مصور است که به کوشش خانه فرهنگ و هنر سافیا و انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است. این کتاب دارای بخش های مختلفی از جمله روزی جنگی بود، این پاییز قرمز است، بحران بالا می‌گیرد، روزهای پیروزی فرا می‌رسد، اروند مهار می‌شود و درجه درد بالاست و شامل تصاویر بدیع و دیده نشده و نوشته هایی از ۸ سال جنگ تحمیلی است. موضوع تصاویر این کتاب روزهای اول جنگ، روزهای بحران، روزهای پیروزی ایرانیان، روز آزادی اروند، روز آزادی خرمشهر، روز درد و بحران است.
نگارنده : fatehan1 در 1392/7/23 12:2:8
خاطرات دکتر زرین تاج کیهانی دوست
خاطرات دکتر زرین تاج کیهانی دوست
«خاطرات دکتر زرین تاج کیهانی دوست» عنوان یکی از جدیدترین کتاب‌هایی است که مرکز امور زنان ریاست جمهوری منتشر کرده است.کیهانی دوست که فوق تخصص بیماری های اعصاب و روان کودکان را دارد و هم اینک در بیمارستان ولی عصر(عج) مشغول به کار است از زنان پزشکی بوده  که در دوران 8 سال دفاع مقدس در جبهه‌ها حضور داشته و به درمان مجروحان و بیماران می‌پرداخته است.این کتاب به کوشش فریبا انیسی تدوین شده است.
نگارنده : fatehan1 در 1392/7/22 11:7:45
طیب: زندگی‌نامه و خاطرات حُر نهضت امام خمینی (ره) شهید طیب حاج‌رضایی
طیب: زندگی‌نامه و خاطرات حُر نهضت امام خمینی (ره) شهید طیب حاج‌رضایی
کتاب «طیب: زندگی‌نامه و خاطرات حُر نهضت امام خمینی (ره) شهید طیب حاج‌رضایی» پنجاه خاطره -داستان از زندگی طیب را در بر دارد و مطالب جدیدی از حواشی قیام 15 خرداد را بیان می‌کند. این اثر در فاصله زمانی کوتاهی از چاپ نخست، از سوی موسسه فرهنگی شهید ابراهیم هادی به چاپ سوم می‌رسد. گروه شهید ابراهیم هادی این کتاب را به دلیل جذابیت‌های خاص زندگی وی به رشته تحریر در آورده است زیرا پیش از این کتابی درباره این شهید با محوریت خاطره - داستان به نگارش در نیامده بود.
نگارنده : fatehan1 در 1392/7/16 10:16:20

آیتم های 131 تا 143 از 261