نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
قاصدک
داستان قاصدک داستان پدری است که به جبهه رفته است و همسر و فرزندش به تنهایی روزگار می گذرانند.این کتاب قصه دلتنگی های پسر است برای پدر و بهانه گیری های پسر.این کتاب را علی موذنی نوشته است و توسط انتشارات سوره مهر چاپ شده است.


معرفي کتاب:
داستان به زمان جنگ ایران و عراق مربوط میشود و درباره‏ زنى است به نام آذر که همسرش هاشم در جبهه به سر میبرد و او با فرزندش زندگى میکند. پسر غمگین از دورى پدر، مدام با مادرخود لج میکند. یک روز به دست زن قاصدکى میرسد. او براى آرام‏ کردن فرزندش قاصدک را پیکى از طرف هاشم معرفى میکند و به‏ پسر میگوید که بوى تن پدر را میدهد و اگر به او فکر کند میتواندحرفهایش را بشنود و نوازشش را حس کند.
قاصدک بهانه ‏اى میشود تا آذر و پسرش با هاشم ارتباط برقرار کنند.از طریق گفتگوهاى خیالى زن با هاشم در مییابیم، او و دیگر رزمندگان درگیر شکستن محاصره آبادان هستند.
پسرک از مادر میخواهد قاصدکى براى پدر بفرستند، آنها به پارک‏ میروند تا قاصدکى پیدا کنند. آنها بعد از پیدا کردن قاصدک حرفهای خود را براى هاشم میگویند و قاصدک را پرواز میدهند. وقتى به‏ خانه بر میگردند، زن در رویاى خود هاشم را میبیند که برای خداحافظى آمده است و به پسر خود میگوید قاصدک‏هایش راتحویل بگیرد، مادر و پسر وقتى چشم باز میکنند قاصدک‏هاى‏ یادى مى‏بینند که این‏بار خبر شهادت هاشم را آورده‏ اند.

مشخصات کتاب

قیمت:۱۰,۰۰۰ ريال
پديد آورنده : علی موذنی
انتشارات : سوره مهر


نگارنده : fatehan1 در 1392/11/20 11:9:46


نظرات :