نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
فرماندهان ورود ممنوع
 این کتاب به خاطرات فرماندهان تخریب‌چی یگان‌ها و لشگرهای دوران هشت سال دفاع مقدس مربوط می‌شود، که به قلم رحیم مخدومی نگاشته شده است.همچنین یکی از ویژگی‌های این کتاب ثبت خاطرات 30 فرمانده دفاع مقدس است.


رحیم مخدومی، نویسنده کتاب گفت: مضمون این کتاب به خاطرات فرماندهان تخریب‌چی یگان‌ها و لشگرهای دوران هشت سال دفاع مقدس مربوط می‌شود، همچنین یکی از ویژگی‌های کتاب «فرماندهان ورود ممنوع» ثبت خاطرات 30 فرمانده دفاع مقدس است.

مخدومی ادامه داد: به گفته یکی از مسئولان نشر «یاران شاهد» تاکنون 3 هزار نسخه از کتاب «فرماندهان ورود ممنوع» به فروش رسیده است اما چاپ دوم آن با یادداشت‌های اشخاص مهم فرهنگی، لشگری و کشوری نظیر سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس، محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام و‌ علیرضا پناهیان یکی از تخریب‌چیان زمان جنگ تحمیلی، به چاپ خواهد رسید.وی با بیان اینکه کتاب «فرماندهان ورود ممنوع» دربردارنده 850 صفحه  و 250 عکس رنگی است، افزود: عکس‌هایی که در این کتاب استفاده خواهد شد، در لابه‌لای هر فصل و در حین معرفی و بیان خاطرات یک فرمانده تخریب‌چی استفاده خواهد شد.
رحیم مخدومی نویسنده ادبیات دفاع مقدس در سال 1345 در ورامین به دنیا آمد. وی دارای مدرک کارشناسی امور تربیتی است. مخدومی به مدت هشت سال کارشناس نشر شاهد و دو سال در بنیاد مرکز مشغول به کار بوده است.

رحیم مخدومی در جشنواره‌های متعددی به عنوان نویسنده برتر معرفی شد که از جمله آنها می‌توان به جشنواره‌های کتاب معلم، شهید حبیب غنی‌پور، انتخاب کتاب دفاع مقدس بنیاد و جشنواره ارشاد 20 سال ادبیات پایداری اشاره کرد.


 کتاب «فرماندهان ورود ممنوع» دارای 850 صفحه و دربردارنده 250 عکس رنگی است.


نگارنده : fatehan1 در 1393/2/27 11:40:54


نظرات :