نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
معبر تنگ
مجموعه «معبر تنگ» که حاوی 9 کتاب در زمینه زندگی و زمانه شهدای تفحص لشکر 27 محمدرسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم) است، اگر چه در بهار سال 1390 به چاپ رسید اما در میان انبوه کتاب‌های دفاع مقدسی، مهجور ماند و متاسفانه دیده نشد.گروه تحقیقاتی فتح‌الفتوح در کنار فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی خود، تصمیم گرفت تا تحقیقات مفصلی را درباره شهدای تفحص آغاز کند و در این مسیر، توانست اسناد، مدارک و خاطرات گسترده‌ای را پیرامون 10 شهید از شهدای تفحص لشکر 27 محمدرسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم) جمع‌آوری کند.

از میان این شهدا، کتاب‌های 9 شهید به مرحله چاپ رسید و در قالب کتاب‌های جیبی و در بسته‌ای شکیل، عرضه شد. این شهدا عبارتند از: شهیدان علی محمودوند، مجید پازوکی، سید علی موسوی، محمد زمانی، سعید شاهدی، علیرضا شهبازی، علیرضا حیدری و عباس صابری.
کتاب شهید حسین صابری نیز که آماده چاپ بود، به این مجموعه نرسید و فقط نامی از او بر روی جلد این مجموعه دیده می‌شود.از ویژگی‌های این کتاب می‌توان به تحقیقات مفصل گروه تحقیقاتی فتح‌الفتوح اشاره کرد که می توانست تبدیل به کتاب‌هایی بزرگتر و مفصل‌تر شود اما به خاطر برخی مسائل و مشکلات مادی، تبدیل به کتاب‌هایی جیبی شد که البته این موضوع منجر به پربارتر شدن محتوای این کتاب‌ها شد.


اگر از کنار طراحی ابتدایی و صفحه آرایی نسبتا ضعیف این کتاب بگذریم، محتوای کتاب‌ها با وسواس و دقت بالایی تنظیم شده و با همین کتاب‌های به ظاهر کوچک هم می‌شود تصویر مناسبی از شهدای تفحص به دست آورد.

این کتاب‌ها در جریان اردوهای راهیان نور در بین علاقمندان توزیع شد اما هیچ وقت به نحوی مناسب به فروش نرسید، لذا اگر مایل به تهیه این کتاب‌ها هستید می‌توانید با شماره 09121060213 تماس حاصل نمایید.

هر جلد از کتاب‌های معبر تنگ 350 تومان قیمت دارد و بهای بسته آن 3500 تومان در نظرگرفته شده است.


نگارنده : fatehan1 در 1393/7/15 10:16:4


نظرات :