نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
میزبانی از بهشت
«میزبانی از بهشت» روایت دیدار رهبر فرزانه انقلاب با خانواده‌های شهداست که از سوی مؤسسه فرهنگی ایمان جهادی منتشر شده است


چاپ اول کتاب «میزبانی از بهشت» که موسسه فرهنگی ایمان جهادی (صهبا) در 5000 نسخه و با قیمت 5700 تومان منتشر نموده، به پایان رسید و برای بار دوم به زیر چاپ می‌رود.

معرفی کتاب
این کتاب ماجرای بازدید رهبر معظم انقلاب در سال 1376 از خانواده چند شهید در مشهد را بازگو می‌کند. در این کتاب آمده است: «رهبر انقلاب به خانه پنج خانواده از حق‌داران انقلاب می‌روند، که فرزندانشان را بر سر این حمایت اهدا کرده‌اند. آن گوهر نابی که به دست صـهبا رسید، برخی از اطلاعات مربوط به این پنج دیدار است. همین اطلاعات اولیه، مدهوش‌کننده بودند. هر دیداری به فراخور شرایط خانواده و شهدایشان، نمک خاص و نکته‌های زیبای خودش را داشت.
در چند سفر استاني اخير حضرت آيـت‌الله‌العظمي خامنه‌اي، يكي از جذاب‌ترين و زيباترين اتفاقات، بازديدهاي ايشان از خانواده‌هاي شهدا بود كه معمولاً به‌شكل حاشيه‌نويسي در فضاي مجازي يا پخش فيلم‌هايي از صدا و سيما، منعكس مي‌شد. همين چند فراز، نشان مي‌داد كه اين ديدارها چقدر جالب و پرنكته بوده‌اند. اين مختصرِ منتشر شده، پيوند زيبايي بين بدنة عادي جامعه و حضرت آقا و شهدا ايجاد مي‌كرد. این کتاب پنج روایت از دیدار آقا با خانواده‌های شهدا در محدودة خيابانِ ابوذر مشهد، در محلة احمدآباد، در شبِ جمعه 1376/1/7 است كه هر كدام از يك زاوية ديد و از جايي وارد داستان شهداي خانواده و ديدار حضرت آقا با آنها مي‌شود. سعي شده در مورد ديدار، تمام آنچه در آن حدود پانزده دقيقه گذشته، كاملاً بازگو شود. در هر پنج روايت، متن صحبت‌هاي حضرت آقا در منزل شهدا، عيناً نقل شده و با رنگ متفاوت قلم، از باقي متن متمايز شده‌است
حاصل کار، این کتاب است با پنج روایت که هر کدام از یک زاویه دید و از جایی وارد داستان شهدای خانواده و دیدار حضرت آقا با آنها می‌شود. سعی شده در مورد دیدار، تمام آنچه در آن حدود پانزده دقیقه گذشته، کاملاً بازگو شود. این شهدا آنقدر بزرگوار بوده‌اند که می‌شود کتاب‌های مستقلی در مورد زندگی و شهادت هر کدام از آنها نوشت. اما هدف این نوشته، روایت دیدار حضرت آقا با خانواده‌های آنها است و لذا فقط در حد لازم، از شهدا گفته شده است که به درک فضای خانواده و دیدار کمک کند. در هر پنج روایت، متن صحبت‌های حضرت آقا در منزل شهدا، عیناً نقل شده و با رنگ متفاوت قلم، از باقی متن متمایز شده‌است.»


کتاب میزبانی از بهشت

قطع: رقعی
چاپ اول: اردیبهشت 1393
تعداد صفحات: 148 صفحه
قیمت:57000ریال


نگارنده : fatehan1 در 1393/9/8 10:59:35


نظرات :