نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
دیده بان ها ایستاده می خندند
کتاب قصه های طنز دفاع مقدس با نام «دیده بان ها ایستاده می خندند» به قلم محمدحسن ابوحمزه و با تصویرگری نسرین رحیمی از سوی انتشارات رسول آفتاب منتشر شده است.
این کتاب در 8 داستان، که بر اساس اشاره ناشر، تلفیقی از خاطرات نویسنده و هنر داستان نویسی اوست، سعی دارد تا سبک زندگی در جبهه ها را از منظری زیبا و دلنشین دیده و روایت کند.

اگر چه تصویرسازی این کتاب، به نسبت آثار موجود در بازار نشر از ضعف های چشمگیری رنج می برد اما متن های روان و داستان های باورپذیر این مجموعه، خواننده را از دیدن تصاویر، بی نیاز کرده و توجه او را به طور کامل به متن کتاب متمرکز می کند.

«دیده بان ها ایستاده می خندند» کتابی 63 صفحه ای است که به راحتی می شود همه داستان هایش را در یک جلسه خواند اما نباید از قیمت بالای آن نسبت به حجمش هم چیزی نگفت! قیمت 8000 تومان که البته در فیپا 10000تومان نوشته شده با حجم کتاب نسبتی ندارد و البته این موضوع را می شود تا حدودی به خصوصی بودن انتشارات رسول آفتاب و بی بهره بودن از اعتبارات عمومی و دولتی ربط داد.

برای تهیه این کتاب می شود با انتشارات رسول آفتاب با تلفن تهران، 36161777 تماس گرفت.نگارنده : fatehan1 در 1393/10/13 9:37:9


نظرات :