نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
عقیق
کتاب عقيق براساس اظهارات همرزمان و سخنراني‌هاي شهيد خرازي تدوين و مراحل ورود وی به جنگ و شكل‌گيري لشكر 14 امام حسين (ع) و موفقيت‌هايش بازگو شده اند. اين اثر به بررسي ويژگي‌هاي اين فرمانده شهید و اثرگذاري وي در عمليات‌ها اشاره دارد.
نقش فرماندهي او در عمليات والفجر 8 و مبارزه با گارد رياست جمهوري صدام با گفته‌هایي كه تاكنون در هيچ كتابي مطرح نشده اند در اختيار مخاطب قرار گرفته اند. این كتاب از سوي نشر ستارگان درخشان وابسته به سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع‌مقدس سپاه و بسيج استان اصفهان منتشر شد.زندگی‌نامه داستانی سردار شهید حسین خرازی در قالب کتابی با عنوان "عقیق" نوشته نصرت‌الله محمودزاده، پس از 10 سال تجدید چاپ خواهد شد.

نصرت‌الله محمودزاده نویسنده اثر اظهار داشت: "عقیق" براساس اظهارات همرزمان و سخنرانی‌های شهید خرازی تدوین و مراحل ورود وی به جنگ و شکل‌گیری لشکر 14 امام حسین (ع) و موفقیت‌هایش بازگو شده اند.

وی درباره محتوای کتاب افزود: این اثر به بررسی ویژگی‌های این فرمانده شهید و اثرگذاری وی در عملیات‌ها اشاره دارد. نقش فرماندهی او در عملیات والفجر 8 و مبارزه با گارد ریاست جمهوری صدام با گفته‌هایی که تاکنون در هیچ کتابی مطرح نشده اند در اختیار مخاطب قرار گرفته اند.

محمودزاده با اشاره به چاپ دوم کتاب "عقیق" پس از 10 سال، خاطرنشان کرد: موسسه سیما فیلم نیز زندگی‌نامه شهید خرازی را از کتاب "عقیق" اقتباس کرده و فیلم آن در دست تهیه است.نگارنده : fatehan1 در 1392/5/22 12:1:37


نظرات :