نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
بالابلندان
«بالابلندان» زندگينامه و خاطراتى است از سرداران شهيد معلم؛ سيد على رضا قوام، على يغمايى، مهدى جعفريان، هادى شهابيان و يوسف براهنى فر كه با نثرى پيراسته توسط حميدرضا بى تقصير به رشته نگارش درآمده است.
معرفی کتاب

كتاب بالا بلندان نوشته ی آقای حمید رضا بی تقصیر كه با دقت و ظرافت خاصی، سعی كردند ابعاد زندگی 5 سردار شهید معلم را معرفی كنند .
البته با توجه به مجموعه خاطراتی كه در اختیار ایشان بوده است كه از بین این خاطرات خاطراتی استخراج كنند كه هر كدام حاوی یك نكته ی ارزشی است.

شهدایی كه در این كتاب به آنها پرداخته شده است:
سردار شهید سید علیرضا قوام ، سردار شهید مهدی جعفریان ، سردارشهید علی یغمایی،سردار شهید هادی شهابیان ،سردار شهید یوسف براهانی فر.
آقای بی تقصیر خاطراتی از دوران كودكی ،نوجوانی، دوران انقلاب و دفاع مقدس از این 5 سردار به صورت یك سیر منطقی در آوردند كه اگر به هر كدام ازاین خاطرات دقت كنیم میتوانیم یك نكته ارزشی را استخراج نماییم. مثل ولایت مداری، احترام به پدر و مادر، تقید و تعبد به باور های دینی كمك به محرومین كه در این مسیر شب و روز از امكانات شخصی خودشان دریغ نداشتند ،اهتمام به امر آموزش وپرورش و تربیت نیروهای كارآمد برای آینده انقلاب و از همه مهمتر خلوص این عزیزان است كه به وضوح میشود استخراج كرد.

مشخصات کتاب

* نويسنده: حميدرضا بى تقصير
*ناشر: كنگره بزرگداشت سرداران شهيد و ۲۳هزار شهيد استان هاى خراسان و نشر ستاره ها.
* طرح جلد: حامد ابراهيمى
* نوبت چاپ: اول، ۱۳۸۵
* شمارگان: ۳ هزار نسخه
* قيمت: ۸۵۰۰ ريال

نگارنده : fatehan1 در 1392/6/17 11:33:19


نظرات :