نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
حضور فعال ۱۵۰ دانش‌آموز در یادواره شهدای مدرسه
دبستان سمیه، متوسطه ۱ سمیه و هنرستان وحدت در منطقه ۴ تهران، هر ساله با همکاری یکدیگر یادواره شهدا با حضور دانش آموزان و خانواده شهدا برگزار می‌کند.

باشگاه خبرنگاران پویا: دبستان سمیه، متوسطه 1 سمیه و هنرستان وحدت در منطقه 4 تهران، هر ساله با همکاری یکدیگر یادواره شهدا با حضور دانش‌آموزان و خانواده شهدا برگزار می‌کند. این مراسم پنج سال است که با دعوت از 50 دانش آموز منتخب هر مدرسه که مجموعاً 150 نفر و 50 نفر از خانواده شهدا از هر مدرسه  در این مراسم حضور دارند.

این مراسم که به صورت خودجوش توسط کارکنان مدارس، معلمان و مربیان بچه‌ها همراه است، بخش‌های متنوعی دارد و هر ساله نام یک شهید را به عنوان گرامیداشت سالیانه خود، اعلام کرده و از مقام او تجلیل می‌کند. این شهدا از میان خانواده کارکنان مدارس و یا از شهدای محل مدرسه انتخاب می‌شوند. بزرگداشت سه شهید حیدری خوئی و دو شهید عظیمی، در یادواره امسال در نظر گرفته شده است. یادواره شهدا با برنامه‌هایی همچون خاطره گویی جانبازان، تئاتر، گروه سرود و سخنرانی خانواه شهدا همراه خواهد بود.

این برنامه امسال در روز دوم اسفند ماه 96 همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) در هنرستان وحدت برگزار می‌شود. یادواره شهدا ساعت 10 صبح روز چهارشنبه؛ دوم اسفندماه در هنرستان کاردانش وحدت واقع در خیابان رسالت، خیابان سراج، انتهای گلستان چهارم برگزار می‌شود.

نگارنده : fatehan02 در 1396/11/29 7:50:36


نظرات :