نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
یادواره 84 ‌شهید منطقه سولقان تهران برگزار می شود
بیست و سومین یادواره سرداران و 84 ‌شهید منطقه سولقان تهران عصر  پنجشنبه 3 اسفندماه در حسینیه بزرگ قمر بنی هاشم (ع)سولقان برگزار می‌شود.

 خبرگزاری فارس: بیست و سومین یادواره سرداران و 84 ‌شهید منطقه سولقان تهران با حضور جمعی از مسوولان فر هنگی وسیاسی، نمایندگان مجلس ،خانواده‌های معظم شهدا و فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس عصر پنجشنبه 3 اسفندماه در حسینیه بزرگ قمر بنی هاشم (ع)سولقان برگزار می‌شود.

این یادواره ،هدف از برگزاری این کنگره تجلیل و تکریم از مقام و منزلت شهیدان، ترویج روحیه ایثار و شهادت در سطح جامعه و آگاه‌سازی و آشنایی نسل جوان با ارزش‌هاو فرهنگ دفاع مقدس و زنده نگهداشتن خاطره ونام ویاد آنها است.

بر اساس این گزارش منطقه سولقان و روستاهای حومه در جنگ تحمیلی با تقدیم بیش از ‌84 شهید، ده‌ها جانباز وآزاده و اعزام صدها رزمنده نقش ارزنده‌ای را در طول سال‌های پایداری ملت ایران ایفا کرده و به جهت این نقش‌آفرینی و ارسال کمک‌های فراوان مردمی به جبهه‌ها، روستای سولقان به عنوان روستای نمونه دوران دفاع مقدس معرفی شد.

همچنین در ادامه، مراسم دعای پرفیض کمیل بعد از اقامه نماز جماعت مغرب وعشا توسط حاج داوود شفیعی قرائت خواهد شد.این مراسم ازشبکه 5 سیما پخش خواهد شد.


نگارنده : fatehan02 در 1396/12/3 8:39:1


نظرات :