نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
برگزاری سومین یادواره سرداران و ۱۱۰ شهید تدارکات سپاه
مراسم سومین یادواره سرداران و ۱۱۰ شهید تدارکات سپاه در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، مراسم سومین یادواره سرداران و110 شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران روزپنجشنبه با حضور ردار علی نصیری فرمانده سپاه حفاظت انصار المهدی(عج)، سردار علی خلیلی رئیس کمیته فنی قرارگاه ثارالله، حجت الاسلام و المسلمین نظری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران،  خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و بسیجیان در مهدیه شهدای بهشت زهرا(س) تهران برگزار شد.

در این مراسم سردار علی خلیلی رییس کمیته فنی قرارگاه ثارالله در سخنانی با بیان اینکه نبرد در جبهه جنگ از سه محور مهم خط مقدم، پشتیبانی و تدارکات تشکیل شده است، گفت: یکی از مهمترین بخش های نبرد تامین امکانات و نیازمندی های رزمندگان است که در این میان رزمندگاه بخش تدارکات باید مدت ها قبل زمینه و امکانات صحنه نبرد را برای سایر رزمندگان آماده می کردند.

سردار خلیلی افزود: بیشترین توان و انرژی را به لحاظ آماده سازی رزمندگان پشتیبانی و تدارکات انجام می دانند تا سایر رزمندگان بدون دغدغه به نبرد با دشمن بعثی بپردازند.

وی گفت: تامین نیازمندی ها و امکانات صحنه نبرد یکی از پیچیده ترین و مهمترین بخش های هر جنگی است که در این زمینه نباید از ایثار، فداکاری و از جان گذشتگی رزمندگان این بخش غافل شد.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در ادامه با بیان اینکه داشته های کشور حاصل حماسه، شهامت و رشادت شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدفعان حرم است ،عنوان داشت: دشمنان ملت ایران امروز به اعتراف خودشان از مقابله نظامی با ایران کاملا عاجز هستند و تنها راهی را که اتخاذ کرده اند تهاجم فرهنگی، ایجاد مشکلات اقتصادی و سیاسی در داخل کشور است.

سردار خلیلی با اشاره به اینکه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس الگوی رزمندگان سایر کشورهای منطقه مانند یمن، عراق و لبنان هستند، گفت: امروز دشمنان قسم خورده انقلاب از همین عظمت و شکوه ایران اسلامی هراس دارند و برای اینکه نظام اسلامی را به بهانه های مختلف در صحنه های بین الملی تضعیف کنند از هیچ کاری فروگذاری نمی کنند.

همچنین در این مراسم از تمبر سرداران و 110 شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) رونمایی شد. در حاشیه این مراسم نمایشگاه تدارکات و پشتیبانی هشت سال دفاع مقدس برگزار شده بود تا زحمات و تلاش های شهدا و رزمندگان این بخش دفاع مقدس نیز به تصویر کشیده شود.

 


نگارنده : fatehan02 در 1396/12/12 8:21:56


نظرات :