نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
وصیت نامه سردار شهید سهراب نوروزی فرمانده گردان توحید تیپ 44 قمر بنی هاشم (ع)
نام  :سهراب نام خانوادگى  :     نوروزى‌چليچه نام پدر :على‌حسين تاريخ‌تولد  :01/02/1336 ش.ش   :10 محل‌صدورشناسنامه   :     چليچه  تاريخ شهادت  :  28/12/62 نوع حادثه  :حوادث‌مربوطبه‌جنگ‌تحميلى شرح حادثه  :حوادث‌ناشى ازجراحات جنگى - دراثركاربردسلاحهاى‌شيمياي استان  : ‌چهارمحال‌وبختيارى شهر : فارسان

نام: سهراب

نام خانوادگى: نوروزى چليچه

بسم الله الرحمن الرحيم

الحمد الله رب العالمين و سلام على المرسلين،

سلام بر خاتم انبياء ، سلام بر ائمه هدى ، سلام بر شهيدان راه حق و فضيلت . ان الجهاد باب من ابواب الجنه فتحه ا... لخاصه اوليائه من المومنين.

يكى از رحمتهاى بزرگ خداوند در اين زمان نعمت جمهورى اسلامى و ديگرى جنگ با كفر مى باشد. چرا كه در اين جهاد مقدس مى توان ره صد ساله را يك شبه پيمود. اگر خود را خالص نمائيم امت حزب الله انسان امانت است در اين جهان و بايد برگردد به طرف الله و معبود و معشوق خود.

عالم محضر خداست و بندگان همه در حضور او حاضرند. مواظب باشيد در حضور سلطان عادل و در محضر حضرت‌ربوبيت‌خود را فراموش نكنيد و كوشش كنيد كه خود را در عبد معشوق فدا نمائيد ، همه انسانها بايد مالك باشند و در اين سير مرداب كامل خود را بنمايد تا بتوانند از عالم برزخ كه همان درون خود مى باشد سلامت به در آيند و راه رسيدن به اين هدف  بزرگ در نماز و جهاد نهفته است. نماز عروج انسانهاست و جهاد اقامه كننده صلوه است اين كافرانى كه امروز در مقابل اسلام عزيز مقاومت مى كنند بدانند كه چند صباحى ديگر همه در محضر حق تعالى ناظر خواهند شد و كارى از پيش نخواهند برد جز اينكه تيشه به ريشه خود بزنند . انسانى كه داراى  استعداد هاى درونى عقل و تفكر و احساسات ،هوش مى باشد. روح الهى در او  نهفته است. خليفه ا... است در ارض.

چنين انسانى دايره زندگى از محدود به اين دنيا حاضر نيست بلكه او بايد پرواز كند در عالم ديگر و بيانگر اين مطلب همه استعداد هاى نهفته در انسان است جرا كه انسان هم از نظر معنوى و هم مادى عاليترين موجود خلقت است. پس اى انسان خود را درياب تا در منجلاب اسفل سافلين غرق نگردى خود را فراموش نكن كه تو در محضر حضرت ربوبيت هستى و هر كارى كنى با همان فعال جا براى خودتهيه نموده اى البته امروز هم اسلام امانتى است در دست ما كه بايد از اين امانت با جان و مال خود دفاع كنيم.

در پايان از برادران و دوستان ، خويشان طلب مغفرت مى نمايم.

الللهم اغفر اللمومنين و اللمومنات

.والسلام . 30/11/1362


نگارنده : مهدی در 1391/10/11 14:58:46.


نظرات :